Czwartek, 16 sierpnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Domarada, Joachim, Roch, Stefan
26.06.2018

Zakończenie Roku Kulturalnego w MDK

Miejski Dom Kultury w Działdowie, także dla uczestników swoich sekcji, zorganizował uroczyste zakończenie roku kulturalnego. Zakończenie odbyło się w piątek (22 czerwca) w Parku HDK przy ul. Wolności.

Zakończenie Roku Kulturalnego w działdowskim MDK. (Fot. UM Działdowo)
Zakończenie Roku Kulturalnego w działdowskim MDK. (Fot. UM Działdowo)

 

Opiekunowie sekcji, działających przy Domu Kultury wręczyli swoim podopiecznym pamiątkowe dyplomy i statuetki oraz życzyli dzieciom i młodzieży udanych wakacji. Był także czas na kiełbaskę z grilla i zabawę oraz krótki występ artystyczny wokalistek i sekcji tanecznej.

 

- Dziękuję dzieciom i młodzieży za uczęszczanie na zajęcia do Domu Kultury. Dziękuję instruktorom, którzy włożyli dużo pracy i wysiłku, aby jak najlepiej przygotować naszych uczestników zajęć sekcji i zespołów. Dziękuję panu dyrektorowi za pracę w minionym roku kulturalnym. A także dziękuje rodzicom, bo to dzięki nim mamy tak uzdolnione dzieci i młodzież - powiedział podczas zakończenia naczelnik Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Zbigniew Czajkowski.

 

- Życzę dzieciom i młodzieży udanych wakacji i jak najwięcej radości i uśmiechu - dodał dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski.

 

UM Działdowo

 


Reklama
Reklama
Reklama
© MD 2010-2018