Środa, 17 lipca 2019 r. Imieniny obchodzą : Aneta, Bogdan, Jadwiga
16.06.2019

XXXII Płośnickie Lato Teatralne – otwarcie i korowód za nami!

Otworzyliśmy XXXII Płośnickie Lato Teatralne – grupy teatralne z całej Polski, zaproszeni goście, samorządowcy, przedstawiciele władz gminnych i powiatowych oraz wielbiciele teatru przeszli ulicami Płośnicy w tradycyjnym pochodzie otwierając w ten sposób trzydniowe święto teatru w Płośnicy!

XXXII Płośnickie Lato Teatralne – otwarcie i korowód za nami!
XXXII Płośnickie Lato Teatralne – otwarcie i korowód za nami!

 

 

 

Harmonogram XXXII Płośnickiego Lata Teatralnego

 

Niedziela 16 czerwiec

 

9.00-12.00  Zakwaterowanie grup – wioska teatralna sala sportowa SP Płośnica ul. Lipowa

12.30-12.50 Formowanie parady – plac przy GCKiB i OSP Płośnica ul. Kościelna

13.00 – Parada ulicami Płośnicy i uroczyste rozpoczęcie XXXII Płośnickiego Lata Teatralnego

13.30-14.00 „Matka chrzestna” -  Etiuda Teatru Eksperymentalnego Epidemia

14.00-15.00– Piknik Teatralny na placu przy OSP

15.00 – 18.00 BLOK SPEKTAKLI (omówienia spektakli bezpośrednio po w pokoju Jury na piętrze GCKiB)

żART „Chcemy jeść” Sylwia Przybylska Miejski Dom Kultury w Turku

Teatrzyk w kieszeni  „Dorosłość to nie bajka” Szkoła Podstawowa nr. 1 w Węgorzewie Marta Niedziółka

TRÓJECZKA „Tygrys Pietrek” Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie, Helena Orlińska

18.00 -20.00  WARSZTATY ( podział na grupy po 45 min  Bloki do dyspozycji)

20.00 -21.00  przerwa na kolację (sala sportowa)                                

21.00 -22.30

Młodzi Ło/Men „Kenopsia”  MOK Lubawa Monika Kazimierczyk

Grupa „ Fireshow”  Sylwia Przybylska Miejski Dom Kultury w Turku

22.30 – blok warsztatów i ognisko (dla grup)

00.00 – ognisko przy GCKiB

 

Poniedziałek 17.06

 

8.00-9.00 – śniadanie (sala sportowa)

9.30- 12.30 BLOK WARSZTATÓW (podział na grupy po 45 min  Bloki do dyspozycji)

13.00 –15.00

Gwiazda „Grzebień i szczotka”   GCKiS w Kozłowie  Monika Marszelewska

Teatr w Kieszeni „Trzy dwa jeden” Węgorzewskie Centrum Kultury Marta Niedziółka

POD PSEM  „W sprawie ogłoszenia”  Miejski Ośrodek Kultury Kędzierzyn Kożle Waldemar Lankauf

KT Mania „Gra” GCKiB w Płośnicy Joanna Boćkowska

15.00-16.00 OBIAD (plac przy OSP)

16.15-18.00

Mini Kacperek „A Królik słuchał”  Szkoła Podstawowa nr. 4 w Sokołowie Podlaskim Urszula Danielska

W KRATKĘ „Wróbelek” Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku

Waldemar Lankauf

18.00-20.00 WARSZTATY

20.00-21.00 KOLACJA (sala sportowa)

21.00-22.30

Ło/Men „ Dieta” MOK Lubawa Monika Kazimierczyk

PEWNI NIEPEWNI „CLOWNI” Miejski Dom Kultury w Działdowie Marzanna Bielecka Maćkowiak

22.30 - WARSZTATY

 

Wtorek 17 czerwiec

 

8.00-9.00 – śniadanie i wykwaterowanie z Sali sportowej( rzeczy przenosimy do GCKiB)

9.30-12.30

Kacperek „Czy to ja”  Szkoła Podstawowa nr. 4 w Sokołowie Podlaskim Urszula Danielska

Teatr MDM (Mały Dom Marzeń) „Szafa” GOK Ustronie Morskie Barbara Sroka

Teatralny szkolny T.A.W. „ Marionetki” Zespół Szkół Salezjańskich im. Św. Dominika Savio Szymon Szypczyński

12.30–13.30 – podsumowanie warsztatów i pokazy z happeningiem ulicznym.

14.00–OBIAD (plac przy OSP)

15.00-uroczyste zakończenie XXXII Płośnickie Lata, wręczenie nagród i statuetek.


 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
© MD 2010-2019
Portal wykorzystuje pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) własne oraz systemów zewnętrznych, w celu analizowania zainteresowań czytelników naszego portalu i zgodnie z rozporządzeniem RODO. Więcej informacji w naszej polityce prywatności