Środa, 27 stycznia 2021 r. Imieniny obchodzą : Aniela, Przybysław
26.09.2019

Wręczono 30 stypendiów i 1 wyróżnienie

W Zespole Szkół w Malinowie miało miejsce wręczenie stypendiów dla uczniów i absolwentów szkół ponadpodstawowych za wybitne osiągnięcia w nauce, zwycięstwa w konkursach przedmiotowych oraz wyniki matur i egzaminów zawodowych.

W tym roku wręczono rekordową ilość takich wyróżnień. O szczegółach mówi starosta Paweł Cieśliński:

 

 - W dniu dzisiejszym jesteśmy na wręczaniu stypendiów naukowych i za osiągnięcia dla absolwentów i uczniów szkół ponadpodstawowych. Trzydziestu uczniów otrzymało te stypendia plus jedno wyróżnienie dodatkowe dla jednego z uczniów. Cieszymy się bardzo, że są to nie tylko stypendia za osiągnięte wyniki w nauce, ale i za wysokie wyniki w egzaminach zawodowych, które świadczą o wysokim poziomie w naszych szkołach branżowych i stopniu przygotowania naszych uczniów do dalszego życia. Cieszymy się, że w dniu dzisiejszym jest wyróżnionych ponad 30 osób, w ubiegłym roku były 4, więc ten rocznik był wyjątkowo duży pod względem ilości osób. Ale to się przełożyło na wyniki matur, zajęliśmy pierwsze miejsce i drugie jeśli chodzi o matury i wyniki egzaminów zawodowych. Cieszymy się bardzo, że przybywa nam takich absolwentów. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ta grupa będzie nie mniejsza, a może i większa – mówi starosta Paweł Cieśliński.

 

Starosta dodaje, że środki przeznaczone na nagrody dla najzdolniejszych uczniów nie są małe, ale warto zabezpieczyć je w budżecie Powiatu Działdowskiego. To dodatkowa mobilizacja do jeszcze cięższej pracy i motywacja do osiągania jeszcze lepszych wyników w nauce.

 

MO

 

Laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych

 

Patrycja Banaszek - klasa III Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie: III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym dla szkół gastronomicznych: „Drób na Polskim Stole”, Średnia ocen – 4,75 Zachowanie wzorowe

 

Mateusz Brzozowski - klasa III Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym dla szkół gastronomicznych: „Drób na Polskim Stole”, Średnia ocen – 4,66 Zachowanie wzorowe

 

Bartosz Maciejewski - klasa III Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie Finalista XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Technologia Żywności, Średnia ocen – 5,36 Zachowanie wzorowe

 

Dominik Sieński - klasa IV Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie Finalista XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Gastronomia, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Gastronomicznym „Green Box Challenge”, Średnia ocen – 4,20 Zachowanie wzorowe

 

Aleksandra Zientarska - Absolwentka Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku, Laureatka I miejsca w Konkursie na esej „25 lat Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce”, Udział w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, Średnia ocen 5,12, Zachowanie wzorowe, Średni wynik z egzaminu maturalnego 92%

 

Lista absolwentów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali z egzaminu maturalnego z części pisemnej z wszystkich przedmiotów obowiązkowych średnią arytmetyczną na poziomie co najmniej 85%.

 

 1. Katarzyna Dudzińska - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Świadectwo dojrzałości - 86,5%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Natasza Fryc - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Świadectwo dojrzałości – 85,25%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Natalia Grzybicka - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Świadectwo dojrzałości – 89%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Michał Lipiński - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Świadectwo dojrzałości – 87,75%, Zachowanie bardzo dobre

 

 1. Wiktoria Osiecka - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Świadectwo dojrzałości – 86,5%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Karolina Pieper - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Świadectwo dojrzałości - 97%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Katarzyna Śniegocka - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Świadectwo dojrzałości – 88,75%, Zachowanie wzorowe

 

Lista absolwentów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, osiągając z części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego z wszystkich kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie średnią arytmetyczną co najmniej na poziomie 85%.

 

 1. Kamila Banaś - Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - 91,75%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Sebastian Blank - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 86,0%, Zachowanie bardzo dobre

 

 1. Dawid Busk - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 88,3%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Wiktoria Agata Cichocka - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 88,5%, Zachowanie bardzo dobre

 

 1. Wiktoria Dembkowska - Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 88,16%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Alina Frejnik - Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 86,0%, Zachowanie bardzo dobre

 

Lista absolwentów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, osiągając z części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego z wszystkich kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie średnią arytmetyczną co najmniej na poziomie 85%.

 

 1. Zuzanna Jordan - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 90,0%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Damian Korneluk - Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 92,33 %, Zachowanie bardzo dobre

 

 1. Karol Kosakowski - Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - 88,5%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Daria Kowalska - Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 91,75%, Zachowanie bardzo dobre

 

 1. Julia Kuczyńska - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 87,6%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Jakub Orłowski - Technikum w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej - Biedrawiny w Malinowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 91,25%, Zachowanie wzorowe

 

Lista absolwentów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, osiągając z części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego z wszystkich kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie średnią arytmetyczną co najmniej na poziomie 85%.

 

 1. Klaudia Osińska - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 89,5%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Monika Pawelska - Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 87,0%, Zachowanie bardzo dobre

 

Artur Pawłowski - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 88,0%, Zachowanie wzorowe

 

 1. Paweł Sikorski - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 86,0%, Zachowanie bardzo dobre

 

 1. Damian Zaraś - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 87,0%, Zachowanie bardzo dobre

 

 1. Jakub Zębalski - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie, Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – 87,0%, Zachowanie bardzo dobre

 

Wyróżnienie Starosty Działdowskiego

 

 1. Wiktor Kawka - klasa III Technikum w Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie, Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY, Średnia ocen - 5,40

 

s

s
s
s
© MD 2010-2020
Portal wykorzystuje pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) własne oraz systemów zewnętrznych, w celu analizowania zainteresowań czytelników naszego portalu i zgodnie z rozporządzeniem RODO. Więcej informacji w naszej polityce prywatności