Wtorek, 28 września 2021 r. Imieniny obchodzą : Marek, Tymon, Wacław
13.09.2021

Trzech zawodników wróciło z medalami

W Kartuzach odbył się Ogólnopolski Turniej w formule Kick Light w Kickboxingu. Działdowo jak zawsze reprezentowali zawodnicy z klubu Kowalkowski Fight Club.

Trzech zawodników wróciło z medalami
Trzech zawodników wróciło z medalami

 

W zawodach wzięło udział 5 zawodników z naszego klubu: Maks Kleist, Łukasz Pydynkowski, Marcin Rząp, Krzysiu Cegiełka i Dominik Kornatowski. Miło mi poinformować, że trzech z pięciu naszych zawodników wróciło z medalami:  Maks Kleist - 74 kg (junior), Dominik Kornatowski - 63kg (junior) oraz Marcin Rząp - 84kg (senior) – mówi trener Adrian Kowalkowski.

 

MO

 

s

s
s
s
© MD 2010-2020
Portal wykorzystuje pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) własne oraz systemów zewnętrznych, w celu analizowania zainteresowań czytelników naszego portalu i zgodnie z rozporządzeniem RODO. Więcej informacji w naszej polityce prywatności