Piątek, 14 grudnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
19.09.2018

Praca szuka człowieka. Sprawdź!

ABP Computer - lokalny dostawca internetu szuka osoby na stanowisko: instalator-kierowca.

Praca szuka człowieka. Sprawdź! (Fot. Freeimages.com)

Miejsce pracy: Działdowo

Wymagania:

- Praktyczna znajomość systemu operacyjnego Windows
- Prawo jazdy kat. B (co najmniej od 3 lat)
- Punktualność i kultura osobista
- Praca na wysokości powyżej 3m
- Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

- Doświadczenie minimum roczne na podobnym stanowisku

Opis stanowiska:

- Zapewnienie obsługi serwisowej klientów firmy
- Telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientem
- Rozbudowa i serwis sieci teleinformatycznych (radiowych i kablowych)
- Zapewnienie sprawnej pracy infrastruktury telekomunikacyjnej poprzez:
monitorowanie urządzeń sieciowych, usuwanie awarii)
- Montaż i konfiguracja urządzeń sieciowych

Oferujemy:

- Pewne i stałe wynagrodzenie
- Rozwój zawodowy i osobisty
- Dobrą atmosferę pracy
- Pracę w młodym zespole

CV prosimy składać osobiście w BOK ul. Pocztowa 7, 13-200 Działdowo lub mailowo tomek@abp.pl

Info.: ABP