Wtorek, 20 sierpnia 2019 r. Imieniny obchodzą : Bernard, Samuel, Sobiesław
06.03.2019

Poznaj składy osobowe zarządów osiedli na lata 2019-2023

W ostatnim tygodniu lutego odbyły się wybory zarządów osiedli – kadencja 2019-2023.

Poznaj składy osobowe zarządów osiedli na lata 2019-2023. (Fot. Karol Wrombel)
Poznaj składy osobowe zarządów osiedli na lata 2019-2023. (Fot. Karol Wrombel)

 

Powtórne wybory Zarządów Osiedli Nr: 6, 8, 9, 12 i 13 odbędą się w drugich terminach, które określi Burmistrz Miasta Działdowo w stosownym zarządzeniu. Jeżeli i w tym drugim terminie nie dojdzie do wyboru Zarządu Osiedla, to dane Osiedle w kadencji 2019-2023 nie będzie mieć organu wykonawczego.

 

Przedstawiamy składy osobowe zarządów osiedli – kadencja 2019–2023 (wybrani w pierwszych terminach):

 

Zarząd Osiedla Nr 1

1. Przewodniczący Zarządu – Waldemar Jurkowski

2. Z-Ca Przewodniczącego Zarządu – Barbara Pietkiewicz

3. Sekretarz – Józef Pietkiewicz

4. Członek Zarządu – Ewa Tymińska-Józwowska

5. Członek Zarządu – Marta Niewidziała

6. Członek Zarządu – Danuta Ryba

 

Zarząd Osiedla Nr 2

1. Przewodniczący Zarządu – Andrzej Olszewski

2. Z-Ca Przewodniczącego Zarządu – Sławomir Hoffer

3. Sekretarz – Karol Rama

4. Członek Zarządu – Ireneusz Marciniak

5. Członek Zarządu – Jan Andrzej Walasek

6. Członek Zarządu – Jan Bedra

 

Zarząd Osiedla Nr 3

1. Przewodniczący Zarządu – Wojciech Zieliński

2. Z-Ca Przewodniczącego Zarządu – Szymon Naworski

3. Sekretarz – Agnieszka Błaszkiewicz

4. Członek Zarządu – Daniela Peć

5. Członek Zarządu – Henryk Żujewski

6. Członek Zarządu – Grzegorz Przybylski

7. Członek Zarządu – Przemysław Błaszkiewicz

8. Członek Zarządu – Piotr Ekstowicz

 

Zarząd Osiedla Nr 4

1. Przewodnicząca Zarządu – Wanda Macek

2. Z-Ca Przewodniczącej Zarządu – Wiesław Cierkowski

3. Sekretarz – Urszula Wółkowska

4. Członek Zarządu – Cecylia Dąbrowska

5. Członek Zarządu – Wanda Szymańska

6. Członek Zarządu – Włodzimierz Urbański

 

Zarząd Osiedla Nr 5

1. Przewodnicząca Zarządu – Adam Szczypiński

2. Z-Ca Przewodniczącej Zarządu – Mirosław Jacoszek

3. Sekretarz – Barbara Sobotka

4. Członek Zarządu – Jan Murawski

5. Członek Zarządu – Bogdan Nowak

6. Członek Zarządu – Bożena Bojarowska

 

Zarząd Osiedla Nr 7

1. Przewodniczący Zarządu – Tomasz Nąć

2. Z-Ca Przewodniczącego Zarządu – Anna Piasecka

3. Sekretarz – Aleksandra Kamińska

4. Członek Zarządu – Piotr Baliński

5. Członek Zarządu – Edward Świątkowski

6. Członek Zarządu – Ryszard Jachimowski

 

Zarząd Osiedla Nr 10

1. Przewodniczący Zarządu – Wiesław Nicgorski

2. Z-Ca Przewodniczącego Zarządu – Krystyna Olko

3. Sekretarz – Justyna Lytvyn

4. Członek Zarządu – Zbigniew Jaworski

5. Członek Zarządu – Bogdan Adamowicz

6. Członek Zarządu – Dariusz Lidke

7. Członek Zarządu – Beata Świniarska

8. Członek Zarządu – Tadeusz Kucki

 

Zarząd Osiedla Nr 11

1. Przewodnicząca Zarządu – Grażyna Michalska

2. Z-Ca Przewodniczącej Zarządu – Józef Tomczak

3. Sekretarz – Leszek Sosnówka

4. Członek Zarządu – Teresa Gradowska

5. Członek Zarządu – Grzegorz Szynkiewicz

6. Członek Zarządu – Jacek Wojciechowski

 

Sekretarz Miasta
/-/ Tadeusz Marchlewicz

 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
© MD 2010-2019
Portal wykorzystuje pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) własne oraz systemów zewnętrznych, w celu analizowania zainteresowań czytelników naszego portalu i zgodnie z rozporządzeniem RODO. Więcej informacji w naszej polityce prywatności