Czwartek, 19 września 2019 r. Imieniny obchodzą : January, Konstancja, Teodor
28.08.2019

MKS Działdowo zdecydowanie pokonało UKS Orzeł Ulnowo 6-2 (3-1)

Kibice po pierwszym przegranym meczu dość ostrożnie podchodzi do typowania wyniku. Niepotrzebnie! Festiwal strzelecki już w 5 minucie otworzył Damian Kalisz kończąc precyzyjnym strzałem dośrodkowanie z rzutu rożnego. Sytuacja na boisku od pierwszych minut wskazywała, że MKS nie skończy tylko na tym jednym golu. Dlatego też sporym zaskoczeniem był gol wyrównujący, który padł w 33 minucie – piłkarze z Orła zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

MKS Działdowo zdecydowanie pokonało UKS Orzeł Ulnowo 6-2 (3-1). (Fot. Darek Buczyński)

Później wszystko wróciło do normy, w 42 minucie Piotr Czarnecki wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, a w 45 minucie wynik podwyższył ponownie Damian Kalisz.

Obejrzyj galerię zdjęć.

W II połowie strzelanie goli rozpoczął Piotr Czarnecki w 63 minucie, a kolejne w 69 i 90 minucie zdobył Damian Kalisz.

Kolejny mecz ligowy zespół MKS rozegra 31 sierpnia na wyjeździe z Radomniankiem Radomno.