Czwartek, 19 września 2019 r. Imieniny obchodzą : January, Konstancja, Teodor
01.09.2019

GSZS Delfin Rybno vs LKS Orzeł Janowiec Kościelny 4:0

Piątkowe spotkanie, choć wynik zdecydowanie na korzyść GSZS Delfina, nie było przysłowiowym spacerkiem. Goście od początku umiejętnie się bronili i zabezpieczali dostępu do własnej bramki.

Dopiero świetne trafienie Igora Szczepańskiego z rzutu wolnego wpłynęło na dalszy przebieg meczu. Do przerwy Rybinianie prowadzili skromnie 1:0.

Cały mecz możesz obejrzeć tutaj.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znaczącej zmianie. To podopieczni trenera Radosława Wasielewskiego częściej utrzymywali się przy piłce. W 58. minucie nie kryty w polu karnym Michał Dzwonkowski idealnie wyskoczył do główki i strzałem tuż przy słupku podwyższył prowadzenie.

Kilka minut później centrę z lewej strony zamienił na gola, również uderzeniem głową, Mariusz Szatkiewicz. Kolejne minuty to coraz większa przewaga naszego zespołu. Ostatni cios zadał ponownie Michał Dzwonkowski, który w swoim stylu wygrał walkę o "główkę" i skierował piłkę do siatki. Podsumowując trzy punkty jak najbardziej zasłużone.

Orzeł największe zagrożenie stwarzał po stałych fragmentach, jednak bezbłędnie w bramce spisywał się Mateusz Leśniewski. Jest to już czwarte spotkanie "na zero" GSZS Delfina.

Info.: GSZS Delfin Rybno