Piątek, 26 kwietnia 2019 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
20.03.2019

Gmina Działdowo ma nowych sołtysów

Oto nowi sołtysi wybrani na zebraniach sołeckich w Gminie Działdowo, w pierwszej kolejności podajemy sołtysa potem miejscowość i radę sołecką:

Gmina Działdowo ma nowych sołtysów. (Fot. UG Działdowo)
Gmina Działdowo ma nowych sołtysów. (Fot. UG Działdowo)

 

  1. Wasiak Krystyna (Burkat) BEATA GUTOWSKA, AGATA KOŚCIŃSKA, ŁUKASZ SMOLICZ, ROMAN SÓJKA

 

  1. Szlachetka Aneta (Filice) KAROLINA OSSOWSKA, KATARZYNA REUT, MAŁGORZATA TWOREK

 

  1. Banaś Anna (Gąsiorowo) PAULINA BYLLER, ALEKSANDRA DUBIJ, ADAM KRAŚNIEWSKI, BARTOSZ LIPIŃSKI, MONIKA WILGA

 

  1. Jarzynka Krzysztof (Gnojno) DANIELA PRZYBYSZEWSKA, EWA RYCHCIK, TERESA SOSNOWSKA, DANUTA STRUZIK, ELŻBIETA TYLICKA, KAZIMIERZ TYLICKI

 

  1. Stefaniak Elżbieta (Gnojenko) JAN DUDEK, EWA RZYMOWSKA, ŁUKASZ WASZCZAK

 

  1. Falkowska Regina (Grzybiny) HALINA ANDRZEJEWSKA, ARTUR CICHOCKI, CEZARY CHODKOWSKI, ELŻBIETA GUTKOWSKA, KAMIL KARCZEWSKI, TERESA SIERACKA

 

  1. Kubiński Sylwester (Jankowice) DANIEL KOZŁOWSKI, ANITA KUSZKOWICZ, ŁUKASZ LENCKOWSKI

 

  1. Baranowski Przemysław (Kisiny) TERESA KUBIŃSKA, MARIAN STRZESZEWSKI, MAŁGORZATA KINGA WIŚNIEWSKA

 

  1. Żmijewska Elżbieta (Klęczkowo) KATARZYNA KUCHARSKA, KATARZYNA TRĄBIŃSKA, SZYMON ŻMIJEWSKI

 

  1. Jankowski Zygmunt (Komorniki) ANNA BOĆKO, MAŁGORZATA DOLNA, PAWEŁ JANKOWSKI, ŁUKASZ ŁUŻEWICZ

 

  1. Tułodziecki Józef (Kramarzewo) WIOLETA BOGULAS, KATARZYNA DOLIŃSKA, EWA KAŁWA-WOJTECZEK, IWONA LEMPEK, ŻANETA MISIOPECKA

 

  1. Jaroszewski Bogdan (Krasnołąka) ARKADIUSZ AKSAMITOWSKI, MAŁGORZATA BOROWSKA, RENATA GOŁAWSKA, DOROTA KRASKA, ALEKSANDRA KUCZYŃSKA, ROBERT KUCZYŃSKI

 

  1. Trybel Krzysztof (Księży Dwór) GRAŻYNA BARTKOWSKA, IWONA KALINOWSKA, ANNA ŁAWICKA, MARIANNA PAŁUBA, TOMASZ PIÓREK

 

  1. Kolczyński Andrzej (Kurki) ANNA LECH, AGNIESZKA JOANNA LIPOWSKA, AGNIESZKA NOWAKOWSKA

 

  1. Trąbiński Piotr (Lipówka) PRZEMYSŁAW KOZIARZ, IRENEUSZ MARIUSZ SAPRYKA, KATARZYNA SKIBICKA, AGNIESZKA ŻUCHOWSKA

 

  1. Kamiński Leszek (Malinowo) DOROTA CEGIEŁKA, JERZY GRZELA, ADAM ROGUSZCZAK

 

  1. Stankiewicz Ryszard (Mosznica) EWA KUSIK, AGATA STANKIEWICZ, KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI

 

  1. Ponieważ Ewa (Myślęta) BEATA KALINOWSKA, JÓZEFA NADOLSKA, ALEKSANDRA SIEŃSKA

 

  1. Barwińska Mariola (Niestoja) ANNA DUDA, KAROLINA HABERSKA, EWELINA KOWALSKA, BARBARA SOBOCIŃSKA, KATARZYNA WIŚNIEWSKA

 

  1. Petrykozy -

 

  1. Świderski Andrzej (Pierławki) JAN GRZEBSKI, EDYTA KIŃSKA, DARIUSZ KRYSIAK, ANNA MODZELEWSKA, STANISŁAW RUTKOWSKI

 

  1. Wolańska Judyta (Pożary) JUSTYNA ĆMOCH, MARLENA HINC, MIROSŁAWA HINC, JOANNA RUDNIK, MICHAŁ RUDNIK, NINA WTORKOWSKA

 

  1. Mazur Henryk (Ruszkowo) KAROL CEGIEŁKA, LESZEK GANCARZ, JADWIGA KAMIŃSKA, KINGA OBIEDZIŃSKA, KLAUDIA SZCZEPAŃSKA, EWELINA SZUSTEK

 

  1. Jebram Elżbieta (Rudolfowo) SYLWIA CZARNECKA, AGNIESZKA FETKA, JOLANTA WIŚNICKA

 

  1. Antosiak Ewa (Rywociny) JAROSŁAW ANTOSIAK, WERONIKA RELUGA, JAROSŁAW ZBRZYZNY

 

  1. Biema Piotr (Sękowo) BERNADETA BIEMA, KRZYSZTOF CHMIELEWSKI, MATEUSZ PUZDROWSKI, SANDRA WARMIŃSKA

 

  1. Świerczewski Zdzisław (Sławkowo) STANISŁAW CICHACZEWSKI, MAŁGORZATA DELUGA, ANNA MARKUSZEWSKA, TADEUSZ SKIBNIEWSKI, DANUTA TRYBUŁA

 

  1. Zawada Łukasz (Turza Wielka) ROBERT GORZKI, JANUSZ GRZEŚ, RAFAŁ RYNKOWSKI

 

  1. Roman Krystyna (Uzdowo) MAREK KRUSZEWSKI, KAZIMIERZ POKOJSKI, TERESA SZTUBA, JAKUB SZYMAŃSKI, MARLENA TRYBUŁA

 

  1. Sawicka Ewa Ewelina (Wysoka) JUSTYNA GROSZEK, KAMIL JANIK, AGNIESZKA JUCHNOWSKA, ANNA STRYJEK, ANNA SIARNIAK, ZBIGNIEW WOJTECZEK

 

  1. Augustyniak Marzenna (Zakrzewo) EWELINA JACKOWSKA, DANIEL STRYJEWSKI

 

 MO

 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
© MD 2010-2019
Portal wykorzystuje pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) własne oraz systemów zewnętrznych, w celu analizowania zainteresowań czytelników naszego portalu i zgodnie z rozporządzeniem RODO. Więcej informacji w naszej polityce prywatności