Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. Imieniny obchodzą : Bornisława, Helena, Ilona
18.04.2019

Zobacz, jak dobre są nasze młode piłkarki!

15 kwietnia na stadionie w Iławie odbył się Finał Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku – w kategorii dziewcząt U – 8 i U – 10.

Zobacz, jak dobre są nasze młode piłkarki! (Fot. SP Uzdowo)

Uczennice Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie zajęły wysokie – III miejsce w Wielkim Finale Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku - w kategorii wiekowej U – 8.

Skład drużyny: Nikola Kępińska, Lena Sójka, Natalia Markiewicz, Elwira Wiśniewska, Wiktoria Jaskólska, Lena Kusik, Magda Sztuba. Lena Kusik (klasa II) została „KRÓLEM STRZELCÓW” w tej kategorii!

Dodamy, że Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Uzdowie reprezentowały jeszcze dziewczęta w kategorii U – 10: Amelia Radzanowska, Kinga Deptuła, Alicja Sieńska, Wiktoria Bukowska, Amelia Kudynowska, Lena Maruszak, Zosia Kraśniewska, Amelia Dziubińska, Ola Kosek, Lidka Sztuba, które zajęły IV miejsce.
Gratulujemy trenerom – Kindze Bruździak, Szymonowi Krzykowskiemu oraz Rodzicom.