Czwartek, 16 sierpnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Domarada, Joachim, Roch, Stefan
28.04.2018

Ulica Pocztowa z nowym parkingiem

Osiedle Pocztowa w końcu w XXI wieku: w ubiegłym roku jego mieszkańcy zostali podłączeni do sieci ciepłowniczej, a w tym otrzymają parking.

 

- Inwestycja, która jest realizowana za moimi plecami jest efektem długich rozmów prowadzonych z mieszańcami osiedla Pocztowa. Mieszkańcy systematycznie informowali mnie o swoich potrzebach, czyli nie tylko o utwardzeniu dojazdu do ich posesji, ale przede wszystkim – w zeszłym roku wykonaliśmy trzy przyłącza ciepłownicze do bloków ponieważ te trzy bloki to ostatnie bloki, w których paliło się w piecach kaflowych. Po wykonaniu tej inwestycji zapaliło się zielone światło dla kolejnej inwestycji, tym razem dla utwardzenia terenu pomiędzy blokami i stworzenia miejsc parkingowych dla mieszkańców osiedla. Koszt inwestycji to 317 tysięcy i od początku do końca była konsultowania z mieszkańcami osiedla. Każdy z nich miał możliwość wypowiedzenia się i wskazania swoich uwag za co chciałbym im podziękować. Dziękuję tez radnemu Przybyszewskiemu i przewodniczącemu osiedla panu Świątkowskiemu, którzy od początku do końca pilotowali tę inwestycję – mówi burmistrz Grzegorz Mrowiński.

 

317 tysięcy złotych wystarczy na doprowadzenie do normalnego stanu osiedlowego parkingu i stworzenie 76 miejsc postojowych.

 

MO

 


Reklama
Reklama
Reklama
© MD 2010-2018