Środa, 15 sierpnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Maria, Napoleon, Stella
11.05.2018

Przy żłobku miejskim powstał parking

Remont starego budynku szkoły podstawowej w Lidzbarku i zaadoptowanie go na potrzeby żłobka to dopiero początek inwestycji skierowanych do rodziców małych dzieci. W kilka tygodni siłami pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej przy nowym obiekcie powstał nowy parking i wjazd.

 

- Pogoda wreszcie pozwoliła na sfinalizowanie inwestycji, którą wykonują pracownicy PGK w Lidzbarku. Łącznie przy terenie parkingu żłobka zostanie wyłożona kostka o powierzchni 900 metrów kwadratowych. Zapewniamy 16 miejsc parkingowych, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych. Ponadto przy żłobku zostanie poszerzony wjazd oraz wymieniona brama wjazdowa. Z pewnością ta inwestycja wpłynie na poprawę estetyki przy żłobku oraz zapewni bezpieczniejszy dowóz dzieci do żłobka – mówi Anna Nowakowska, Dyrektor Żłobka Miejskiego w Lidzbarku.

 

Wybudowanie nowego parkingu z brukowej kostki kosztowało niemal 100 tysięcy złotych i jak się dowiedzieliśmy - nie jest to ostatnia inwestycja w okolicach Żłobka Miejskiego w Lidzbarku.

 

MO

 


Reklama
Reklama
Reklama
© MD 2010-2018