Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Jechał mając prawie promil

16-05-2018
Fot. Jechał mając prawie promil. (Fot. KPP)

Mieszkaniec powiatu ostródzkiego przejeżdżał przez Działdowo i został zatrzymany przez patrol prewencji do kontroli drogowej. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości kierującego osobowym audi okazało się, że był on nietrzeźwy. Mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

W poniedziałkowy poranek (14.05.2018r.) policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas pełnienia służby na jednej z ulic wjazdowych do Działdowa zatrzymali do kontroli pojazd marki Audi. Za kierownicą pojazdu siedział mieszkaniec powiatu ostródzkiego.

 

Policjanci sprawdzili dokumenty pojazdu i kierowcy, a następnie stan jego trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna prowadził na podwójnym gazie. Przeprowadzone badanie wykazało blisko promil alkoholu w organizmie kierującego audi. Funkcjonariusze uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę i zatrzymali prawo jazdy.

 

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, kara finansowa i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 3 lat.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).