Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Ulica Biedrawiny poczeka na remont? [FILM]

15-05-2018
Fot. Będąca w fatalnym stanie ulica Biedrawiny musi poczekać na gruntowny remont (fot. RW).

Podczas sesji Rady Miasta dowiedzieliśmy się, że budowa ulicy Biedrawiny może nie dojść do skutku. Temat poruszył radny Gołębiewski.

 

Na jednej z sesji Rady Miasta Działdowo dowiedzieliśmy się, że budowa ulicy Biedrawiny może nie dojść do skutku. Temat poruszył radny Gołębiewski.

 

- Jak wygląda na dzień dzisiejszy sprawa przebudowy ulicy Sukertowej-Biedrawiny? – pytał radny Leszek Gołębiewski.

 

Burmistrz nie miał dobrych wieści:

 

- Szczerze mówię, że oszczędności poprzetargowych nie mamy żadnych. Jest to priorytet, ale to państwo będą decydować o tym czy w 2019 roku robimy Grunwaldzką, czy nasze lokalne ulice. Trudny temat, ale projekty, które mamy, to ich realizacja jest bliżej, niż dalej. Pojawiają się jakieś konkursy na przebudowy dróg lokalnych, my będziemy je bacznie obserwować i może uda nam się coś jeszcze popchnąć, jednak wierzę, że w 2019 roku ceny zejdą w dół. Teraz mamy taką sytuację, że zapotrzebowanie na inwestycje przed wyborami jest bardzo duże – odpowiedział burmistrz Grzegorz Mrowiński.

 

Z tym problemem boryka się wiele samorządów: ilość zleceń winduje ceny. Nie oznacza to na szczęście rezygnacji z inwestycji a jedynie odłożenie ich w czasie.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).