Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Policjanci spotkali się z młodzieżą

14-05-2018
Fot. Policjanci spotkali się z młodzieżą. (Fot. KPP)

Spotkanie z młodzieżą w dniu 09.05.2018r. prowadzili Kierownik Ruchu Drogowego oraz funkcjonariusz Wydziału Kadr z działdowskiej jednostki policji, w którego trakcie przybliżono zasady rekrutacji i doboru do służby w policji.

 

Zaprezentowano materiał filmowy obrazujące rodzaj i charakter pracy Policjanta oraz materiał instruktażowy z przebiegu części praktycznej egzaminu sprawnościowego dla kandydatów na policjanta. Młodzież mogła zapoznać się z zaprezentowanym sprzętem policyjnym, w który wyposażony jest policjant pełniący służbę patrolową.  Ponadto uczestnicy mieli możliwość przymierzyć kompletny zestaw policjanta oddziałów prewencji, wykorzystywany do zabezpieczeń.

 

Młodzież dowiedziała się również, z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się na drodze  jako młodzi kierowcy i jakie wymogi musi spełniać osoba ubiegająca się o prawo jazdy. Policjanci zwrócili uwagę na uprawnienia i obowiązki policjantów podejmujących interwencje i kontrolujących uczestników ruchu drogowego, a także wskazali uprawnienia obywatelskie w tym zakresie.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).