Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

I Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi

14-05-2018
Fot. I Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi. (Fot. GCKiB)

W Gminie Płośnica odbyły się I Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta Gminy Płośnica Krzysztofa Groblewskiego, impreza była również promocją Dni Otwartych Funduszy Europejskich.


Zawody przeprowadzono  w miniony piątek, 12 maja, w Centrum Aktywności Lokalnej w Zalesiu w kategorii: „w formule Wilks`a”, gdzie wynik oblicza się za pomocą specjalnego kalkulatora. Do rywalizacji stanęło 5 zawodników. Najlepszy okazał się Barwiński Paweł - 170 kg  waga  ciała 105,5 kg, Wieczny Karol - 150 kg waga ciała 91,5 kg, Ratkowski Mateusz – 140 kg waga ciała 105,5 kg, Grzywacz Artur 115 kg  waga ciała 89,3 kg i Tomasz Rusin – 75 kg przy wadze ciała 85,7 kg.

 

Zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.


Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy. Zwycięzca odebrał od Radnych Zbigniewa Skonieczek i Damiana Lemańskiego Puchar i medal, który ufundował Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski. Wszyscy zawodnicy zostali 
nagrodzeni pamiątkowymi gadżetami oraz nagrodami rzeczowymi.


Zawody spotkały się z bardzo miłą reakcją mieszkańców Zalesia, którzy przybyli do CAL Zalesie, by dopingować zawodników, z zainteresowaniem, ale i podziwem dla kondycji i siły fizycznej obserwowano rywalizację. 

 

GCKiB

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).