Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Warszawa od kuchni z Piotrem Ostrowskim [FILM]

25-04-2018
Fot. Warszawa od kuchni z szefem Piotrem Ostrowskim. (Fot. ZS Malinowo)

Niezwykła wycieczka kulinarna uczniów klasy pierwszej i drugiej Zespołu Szkół w Malinowie.

 

Przewodnikiem po warszawskich restauracjach był Piotr Ostrowski - absolwent Malinowa, członek kadry narodowej kucharzy, srebrny medalista Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie, znawca warszawskich kuchni. Odwiedziliśmy dwie znakomite restauracje wyróżnione w najnowszym wydaniu Przewodnika Michelin „Main Cities of Europe”: Concept 13 oraz Strefa.

 

Odwiedziliśmy nową restaurację DO BO DO mieszczącą się w miejscu w którym istniała kultowa kawiarnia sławnego aktora Eugeniusza Bodo – „Cafe Bodo” Gościliśmy w Akademii Kulinarnej Comfort Food Studio w Hali Koszyki. Lunch degustacyjny zjedliśmy w Restauracji Concept 13.

 

Info.: ZS Malinowo


Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).