Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Weź udział w MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI [FILM]

25-04-2018
Fot. W najbliższą sobotę odbędzie się Marszu Niepodległości NORDIC WALKING (fot. UTW Działdowo).

Wójt Gminy Działdowo zaprasza do wzięcia udziału w Marszu Niepodległości NORDIC WALKING. Marsz Nordic Walking odbędzie się 28 kwietnia 2018 r.

 

Marsz Nordic Walking to pomysł Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Działdowie na uczczenie Święta Konstytucji 3 Maja i Jubileuszu 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Celami imprezy są integracja osób w różnym wieku oraz rekreacja bez rywalizacji sportowej. Nie jest dokonywany pomiar czasu.

 

Marsz Nordic Walking odbędzie się 28 kwietnia 2018 r.

Start: godzina 14.00 – boisko sportowe w Księżym Dworze.

 

Trasa marszu to pętla o długości około 5 km prowadząca z boiska w Księżym Dworze chodnikiem dla pieszych i ścieżką rowerową w kierunku Działdowa. Miejsce docelowe Urząd Gminy, ul. Księżodworska 10 i powrót na boisko tą samą trasą do Księżego Dworu.

 

Info: Gmina Działdowo

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).