Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
23-04-2018

Zespół Szkół Nr 1 w Działdowie

Jeżeli zastanawiasz się, jaka szkoła zapewni Ci dobry start w przyszłość, wybierz Zespół Szkół Nr 1 w Działdowie przy ulicy Grunwaldzkiej.

Fot. Zespół Szkół Nr 1 w Działdowie. (Fot. ZS nr 1)

 

Od lat dbamy o to, by nasi uczniowie podnosili swój poziom wiedzy poprzez udział w ciekawych projektach oraz wyjazdach krajowych i zagranicznych. Z satysfakcją podkreślamy, że o wspólnym wysiłku uczniów i nauczycieli świadczą bardzo wysokie wyniki egzaminów maturalnych i zawodowych oraz czołowe miejsca w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a także znakomite osiągnięcia sportowe.

 

Chętnie współpracujemy z instytucjami i organizacjami zewnętrznymi, co pozwala uczniom realizować ich pasje i nabywać umiejętności niezbędne w dorosłym życiu. Dodatkowym walorem naszej szkoły jest lokalizacja w pobliżu dworca PKP i PKS.

 

W naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz następujące kierunki kształcenia:

 

- w liceum:

 

matematyczno-biologiczny - z rozszerzoną matematyką i do wyboru: fizyką lub biologią, wiedzą o społeczeństwie lub językiem angielskim;

 

matematyczno-przyrodniczy - z rozszerzoną matematyką oraz do wyboru: geografią lub chemią, informatyką lub wiedzą o społeczeństwie, lub językiem angielskim;

 

biologiczno-chemiczny - z rozszerzoną chemią i biologią;

 

humanistyczny - z rozszerzonym nauczaniem języka polskiego oraz do wyboru: wiedzy o społeczeństwie lub języka angielskiego;

 

ogólny - rozszerzenia do wyboru: język polski lub matematyka, historia lub geografia, wiedza o społeczeństwie lub język angielski

 

oraz lingwistyczny z rozszerzeniem z geografii, wiedzy o społeczeństwie i do wyboru trzy języki obce nowożytne: angielski, niemiecki lub rosyjski. Na tym kierunku nauka wybranych przedmiotów odbywa się w języku polskim i angielskim.

 

Proponowane kierunki kształcenia dla technikum to:

 

Technik Informatyk z rozszerzeniem z matematyki oraz do wyboru geografii lub informatyki, lub języka angielskiego

 

i Technik Ekonomista z rozszerzonym nauczaniem matematyki i do wyboru geografii lub wiedzy o społeczeństwie, lub języka angielskiego.

 

Tak szeroka oferta edukacyjna z pewnością umożliwi Ci wszechstronny rozwój. Pamiętaj, że szkoła to nie mury, ale ludzie, którzy tworzą jej wyjątkową atmosferę. Zapraszamy!


Zespół Szkół Nr 1 w Działdowie

Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo

www.zsnr1.eu

zsnr1@o2.pl

Telefon: 023 697 20 00

Fax: 023 697 22 41


OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).