Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Egon, Idzi, Jerzy, Wojciech
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Rodzinny Rajd Rowerowy tym razem 3 maja! [FILM]

16-04-2018
Fot. Prace remontowe pokrzyżowały plany organizatorom mityngu lekkoatletycznego. Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się zaś 3 maja (fot. MO).

W związku z remontem stadionu nie odbędzie się w tym roku majowy mityng lekkoatletyczny, a Rajd Rowerowy odbędzie się 3 maja.

 

W związku z pracami remontowymi trwającymi na działdowskim stadionie nie odbędzie się w tym roku tradycyjny, majowy mityng lekkoatletyczny.

 

Na początek maja został za to przeniesiony Rodzinny Rajd Rowerowy:

 

- Szanowni państwo, chciałbym państwa zaprosić na kolejny rajd rodzinny. Ze względu na to, że jest remont stadionu, a 3 maja zawsze odbywał się mityng lekkoatletyczny nie możemy w tym roku tego mityngu przeprowadzić 3 maja. Zaplanowaliśmy na ten dzień Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbywał się zawsze w drugiej połowie czerwca. Serdecznie zapraszam na ten kolejny rajd rowerowy, trasa około 35 kilometrów startujemy godzina 11.00 Plac Mickiewicza, 3 maja. Wszystkich rowerzystów serdecznie zapraszamy na ten rajd – mówi dyrektor działdowskiego MOSiRu Grzegorz Kaszubski.

 

Już dziś zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy, a o postępach w pracach nad remontem stadionu poinformujemy już wkrótce.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).