Dziś jest Wtorek, 24 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Aleksy, Egbert, Fidelisa, Grzegorz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Samochód dachował, kierowca ukarany mandatem

16-04-2018
Fot. Samochód dachował, kierowca ukarany mandatem. (Fot. MO)

Na trasie Niestoja - Turza Wielka kierujący osobowym oplem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi a następnie dachował. Kierującemu pojazdem nic się nie stało. Policjanci zatrzymali mężczyźnie dowód rejestracyjny pojazdu i ukarali mandatem karnym.

 

Wczoraj około godz. 10:00 oficer dyżurny działdowskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym do którego doszło na trasie Niestoja-Turza Wielka w gminie Działdowo.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący autem marki Opel na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi a następnie dachował. Kierującemu nic się nie stało. Z uwagi na uszkodzenia samochodu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny a kierowcę ukarali mandatem oraz punktami karnymi za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).