Dziś jest Wtorek, 24 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Aleksy, Egbert, Fidelisa, Grzegorz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Plaże w Gm. Rybno przejdą modernizację [FILM]

28-03-2018
Fot. Plaże w Grądach i Rybnie przejdą modernizację (fot. Gm. Rybno).

Dwie plaże w Gminie Rybno przejdą modernizacje. Wszystko w ramach projektu „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk oraz zmniejszenie presji wynikającej z ruchu turystycznego na obszarach chronionych w rejonie jezior Grądy i Zarybinek w gminie Rybno”.

 

- Podpisałem z panią skarbnik umowę z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego na dofinansowanie dwóch plaż na terenie naszej gminy. Jedna to plaża w Grądach łącznie z długim molem, który wybuduje Welski Park Krajobrazowy. Druga plaża to plaża w miejscowości Rybno przy restauracji pani Raczyńskiej. Zachęcam do śledzenia naszych stron, gdzie jest to dokładnie rozrysowane jak te plaże będą po tej całej inwestycji wyglądać – mówi wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski.

 

Całkowita wartość projektu wynosi ponad 677 tysięcy złotych w tym pozyskane przez Gminę Rybno dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko‐Mazurskiego na lata 2014‐2020 w kwocie 560 tysięcy.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).