Dziś jest Wtorek, 24 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Aleksy, Egbert, Fidelisa, Grzegorz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Tragiczny finał poszukiwań działdowianina

26-03-2018
Fot. Zakończyły się długotrwałe poszukiwania Emila Szymborskiego. Działdowianin zaginął ponad 10 tygodni temu. Dziś znaleziono jego ciało. (Fot. politie.nl)

Zakończyły się długotrwałe poszukiwania Emila Szymborskiego. Działdowianin zaginął ponad 10 tygodni temu. Dziś znaleziono jego ciało.

 

 

Emil wyszedł z domu w Helmond (Holandia) w czwartek 11 stycznia. Od tamtej pory nie dawał znaku życia. W domu zostawił dokumenty i swoje 2 telefony

 

 

Gdy nie było go ponad tydzień podjęto kilka prób jego odnalezienia. Okoliczności były bardzo trudne, ponieważ Emil opuścił dom na rowerze. Tropy prowadziły do różnych miejsc, a akcja w rezultacie zakończyła się niepowodzeniem.

 

 

Dochodzenie w sprawie Emila zostało zintensyfikowane, policja miała nadzieję, że to mogłoby zapewnić więcej wskazówek. Niestety dziś okazało się, że nie będzie to już konieczne. Ciało Emila zostało znalezione kilka kilometrów od jego domu.

 

 

 

Info.: politie.nl

 

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).