Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Podejrzany o kradzież z włamaniem zatrzymany

30-01-2018
Fot. Podejrzany o kradzież z włamaniem zatrzymany. (Fot. KPP)

Policjanci Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie, którzy pełnili służbę na terenie miasta zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem. Mężczyzna włamał się do salonu gier, a następnie ukradł pieniądze. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

Wczoraj około godziny 10.00 policjanci Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie, podczas pełnienia służby na terenie Działdowa, zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Płośnicy. Mężczyzna chwilę wcześniej włamał się do budynku z automatami do gier, skąd ukradł około 1000 złotych.

 

Następnie próbował uciekać lecz został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Postępowanie w tej sprawie prowadzą działdowscy policjanci.

 

Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do lat 10.

 

kr/in

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).