Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Dwie osoby zginęły w wypadku

29-01-2018
Fot. Dwie osoby zginęły w wypadku. (Fot. KPP)

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Narzym Kolonia. W wyniku uderzenia auta w drzewo śmierć poniosły dwie osoby.

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 26/27. 01.2018r. ok. godziny 1:30 w gminie Iłowo-Osada na drodze wojewódzkiej nr 544 w miejscowości Narzym Kolonia.

 

28-letni kierujący pojazdem marki Audi A4 najprawdopodobniej poruszając się z nadmierną prędkością na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył lewą stroną w przydrożne drzewo. Zarówno on, jak i 18-letni pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Droga przez cały czas była przejezdna.

 

Policja wyjaśnia wszystkie szczegóły i okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).