Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Oświetlenie Lipówki już wkrótce możliwe [FILM]

23-01-2018
Fot. Jest szansa, że w Lipówce jeszcze w tym roku pojawi się oświetlenie uliczne (fot. rawicz24.pl).

Radni Gminy Działdowo dyskutowali na posiedzeniach komisji nad zamontowaniem oświetlenia w miejscowości Lipówka. Wójt ma propozycję jak rozwiązać ten problem.

 

- To około trzydziestu punktów świetlnych w samej miejscowości i jest to jedyna miejscowość w naszej gminie, która nie jest oświetlona ze względu na rozciągłość miejscowości. Mamy propozycję, jak to rozwiązać i jeśli się to uda to będziemy to realizować. Po stronie energetyki będzie przygotowanie dokumentacji technicznej a po naszej finansowanie – mówi wójt Gminy Działdowo Paweł Cieśliński.

 

Sołtys Lipówki wielokrotnie zwracał się z prośbą o zamontowanie lamp. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jego marzenie wkrótce się spełni.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).