Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Kradli sprzęt rolniczy, zostali złapani

11-01-2018
Fot. Kradli sprzęt rolniczy. (Fot. KPP)

Policjanci z Lidzbarka zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Rybno, którzy kradli sprzęt rolniczy z niezamieszkałej posesji na terenie Rybna. Tu również okazało się, że jeden z podejrzanych był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniali okoliczności zdarzenia dotyczącego kradzieży sprzętu z terenu niezamieszkałej posesji w miejscowości Rybno. Zdarzenie miało miejsce na początku stycznia 2018 roku, a o grasujących w tym miejscu „złodziejach” poinformował jeden z mieszkańców. Mężczyzna zauważył dwóch mężczyzn na terenie nieruchomości, w której nikt nie mieszkał. Podejrzewał, że mogą wynosić z niej jakieś przedmioty. Po dojechaniu we wskazane miejsce, policyjny patrol ujawnił stojącego przed posesją mężczyznę wraz ze starą rozdrabniarką do buraków dla zwierząt.

 

Drugi z mężczyzn znajdował się na terenie posesji. Zauważywszy policjantów zaczął uciekać, jednak chwilę później został zatrzymany przez funkcjonariusza prewencji z Lidzbarka. Policjanci ustalili, że mężczyźni weszli na teren posesji i z niezamieszkałego budynku wynieśli rozdrabniarkę. Obaj podejrzani odpowiedzą najprawdopodobniej za wykroczenie dokonania kradzieży. Ponadto podczas sprawdzania okazało się, że jeden z podejrzanych był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności oraz ustalenia miejsca pobytu w związku z dokonaną w przeszłości kradzieżą z włamaniem.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).