Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Złapali podejrzanego o rozboje i kradzieże

11-01-2018
Fot. Złapali podejrzanego o rozboje i kradzieże. (Fot. KPP, fotografia jest ilustracją do tekstu)

Pewien mieszkaniec gminy Iłowo-Osada był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Został zatrzymany przez policyjny patrol i przekazany do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

 

W poniedziałek (08.01.2018) policjanci z Działdowa pełnili służbę patrolową na terenie gminy Iłowo-Osada. Podczas patrolu ulicami Iłowa, około godz. 9:30, zatrzymali do kontroli młodego mieszkańca gminy. Okazał się nim poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Działdowie 25-latek.

 

Mężczyzna miał do odbycia karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za dokonanie rozboju i uszkodzenie ciała innej osoby oraz 2 lat pozbawienia wolności za kradzież cudzej rzeczy i kradzież z włamaniem. Policjanci doprowadzili iłowianina do komendy w Działdowie, a następnie przekazali do miejscowego aresztu śledczego. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).