Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Śmierć na drodze poniósł 76-letni rowerzysta

11-01-2018
Fot. Śmierć na drodze poniósł 76-letni rowerzysta. (Fot. KPP)

Policjanci z komendy w Działdowie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł 76-letni rowerzysta. Mężczyzna został potrącony przez dostawczego busa na trasie prowadzącej z Uzdowa do Nidzicy. Kierujący autem był trzeźwy.

 

Do zdarzenia doszło 10 stycznia między 10.00 a 11.00 na drodze wojewódzkiej nr 538. Na odcinku prowadzącym z miejscowości Uzdowo w kierunku miejscowości Kozłowo kierujący dostawczym IVECO, 24-letni mieszkaniec powiatu oleckiego, potracił autem 76-letniego rowerzystę.

 

Mieszkaniec gminy Działdowo poniósł śmierć na miejscu. Kierujący autem był trzeźwy. Droga w tym miejscu została zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowość Sławkowo. Wszystkie czynności policjanci wykonywali pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Działdowie.

 

Trwają czynności prowadzące do ustalenia i wyjaśnienia przyczyn oraz wszystkich szczegółów i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).