Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA MUNDUROWYCH

Poszukiwana listem gończym kłóciła się z partnerem

29-12-2017

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym nieporozumień partnerskich. W trakcie interwencji okazało się, że kobieta uczestnicząca w kłótni ze swoim partnerem jest poszukiwana listem gończym. Kobieta trafiła do policyjnej celi, skąd zostanie przekazana do aresztu śledczego.

Fot. Poszukiwana listem gończym awanturowała się z partnerem. Fotografia jest ilustracją do tekstu. (Fot. KPP)

 

W środę 27 grudnia tuż po godzinie 19.00 oficer dyżurny komisariatu w Lidzbarku otrzymał zgłoszenie dotyczące nieporozumień w jednym z domostw na terenie gminy Płośnica. Skierowany pod wskazany adres patrol policji zastał na miejscu mężczyznę i jego konkubinę. Podczas ustalania okoliczności zaistniałej sprzeczki, policjanci ustalili, że kobieta jest poszukiwana listem gończym. Funkcjonariusze zatrzymali 45-latkę i osadzili w policyjnej celi.

 

Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie do odbycia kary 4 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży z włamaniem i rozboju.

 

45-latka z Żywca odbyła już część kary i została zwolniona warunkowo z 3-letnim okresem próbnym. W związku z tym, że w tym czasie dokonała kolejnego przestępstwa, sąd zawiesił okres próbny i ponownie wezwał kobietę do odbycia pozostałej zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności.

 

W czwartek 28 grudnia poszukiwana zamieni policyjną celę na areszt śledczy.

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).