Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA MUNDUROWYCH

Za to, co zrobił może na stałe stracić prawo jazdy

20-12-2017

Policjanci z działdowskiej drogówki zatrzymali do kontroli pojazd osobowy. Podczas kontroli okazało się, że kierujący autem nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu ono zabrane dwa miesiące wcześniej. Z uwagi, że było to kolejne tego typu zdarzenie z udziałem kierującego, teraz musi liczyć się on z możliwością całkowitego pozbawienia uprawnień do kierowania pojazdami.

Fot. Może na stałe stracić prawo jazdy. (Fot. KPP)

 

Wczoraj (18.122017r.) około godziny 19.00 na jednej z ulic w miejscowości Iłowo-Osada policjanci ruchu drogowego z Działdowa zatrzymali do kontroli pojazd marki Toyota. Za kierownicą samochodu siedział 30-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego. Podczas kontroli okazało się, że kierujący autem nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu ono odebrane przez Policję dwa miesiące wcześniej za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Co ciekawe, to już drugie spotkanie 30-latka z Policją od momentu, gdy stracił prawo jazdy. Policjanci uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę.

 

Za kierowanie pojazdem bez wymaganych dokumentów oraz wbrew decyzji starosty o czasowym zatrzymaniu prawa jazdy, mężczyznę ukarano mandatem karnym. Teraz musi liczyć się on również z możliwością cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).