Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA MUNDUROWYCH

Kierował bez uprawnień i po alkoholu

15-12-2017

Policjanci ruchu drogowego z Działdowa zatrzymali do kontroli pojazd osobowy. Podczas sprawdzenia okazało się, że kierującego autem obowiązuje orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Do tego mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Kierował bez uprawnień i po alkoholu. (Fot. KPP)

 

Dzisiaj rano około godziny 7.00 policjanci z działdowskiej drogówki zatrzymali na jednej z ulic w Działdowie do kontroli drogowej samochód osobowy marki Suzuki. Za kierownicą pojazdu siedział 28-letni mieszkaniec Działdowa. Mężczyzna kierował autem mimo obowiązującego go sądowego zakazu kierowania pojazdami. Dodatkowo kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu. Policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę, a pojazd przekazali właścicielowi.

 

Działdowianin odpowie za wykroczenie jazdy po spożyciu alkoholu i przestępstwo kierowania samochodem wbrew orzeczonemu zakazowi sądowemu. Grozi mu grzywna i kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).