Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA
07-12-2017

Chór Cantiamo zdobył cenne wyróżnienie

2 grudnia w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie odbył się IV Festiwal Chórów i Zespołów wokalnych UTW województwa warmińsko-mazurskiego pt."Hej Kolęda"pod patronatem Marszałka M. Brzezina. Chór Cantiamo wrócił z Festiwalu z Pucharem.

Fot. Chór Cantiamo zdobył III miejsce w IV Festiwalu Chórów i Zespołów wokalnych UTW województwa warmińsko-mazurskiego (fot. AF).

 

Organizatorem Festiwalu jest Akademia Trzeciego Wieku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie. W festiwalu uczestniczył już po raz drugi Chór "Cantiamo" UTW z Działdowa który za swój występ chór został nagrodzony oklaskami widowni, a profesjonalne jury przyznało mu w kategorii "chóry" - III Miejsce i Puchar.

 

 

Autor filmu: Antoni Furtak.

 

Chór "Cantiamo" po raz kolejny pokazał, że jest wizytówką naszego

miasta. Tak Trzymać.

 

Antoni Furtak

Prezes UTW

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).