Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Podatki w Gminie prawie bez zmian [FILM]

05-12-2017
Fot. Samorządowcy z Gminy Działdowo uchwalili podatki na rok 2018 (fot. RW).

Na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni podjęli uchwałę dotyczącą wysokości podatków na rok 2018. Większość z nich zostanie na takim samy poziomie.

 

- Zostały zmienione podatki od nieruchomości i od środków transportowych – podwyżka średnio o trzy procent dla tych wszystkich podatków. Pozostają bez zmian podatek rolny, od psów, targowy – te podatki są na tym samym poziomie, który był. Podatek rolny jest na poziomie GUSowskiego wskaźnika, więc tez dzisiaj została podjęta uchwała, że pozostaje na takim samym poziomie jaki był – mówi wójt Gminy Działdowo Paweł Cieśliński.

 

Większość podatków pozostanie bez zmian, a dwa wzrosną jedynie o trzy procent – to dobre wiadomości dla mieszkańców Gminy Działdowo.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).