Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KS DEKORGLASS w Lotto Superlidze

Dekorglass rozgromił AZS Gdańsk 3:0 [FILM]

03-12-2017

AZS Gdańsk na długo zapamięta piątek 1 grudnia: w trwającym niespełna dwie godziny meczu Dekorglass Działdowo rozgromił rywala 3:0.

Fot. W trwającym niespełna dwie godziny meczu Dekorglass Działdowo rozgromił AZS Gdańsk 3:0 (fot. MO).

 

- Udało się dzisiaj, wygrana 3:0 ani przez moment nie była zagrożona. Wygraliśmy z drużyną z Gdańska, z która przez wiele lat toczyliśmy wielkie boje i bilans jest zdecydowanie na nasza niekorzyść i dziś chcieliśmy się zrewanżować. Pokazaliśmy całkowitą dominację, cały mecz był pod nasze dyktando. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ja jako trener jestem bardzo dumny ze swoich zawodników, bo wykonali swoje zadanie na szóstkę. Oby tych meczów było jak najwięcej, gdzie wszyscy zawodnicy zagrali na swoim najwyższym poziomie. Tworzymy dobry team, mamy dobry team spirit, to jest ważne. Cieszymy się, że przebywamy ze sobą a przede wszystkim cieszymy się, że wygrywamy – mówi trener KS Dekorglass Działdowo Piotr Kołaciński.

 

Kolejna wygrana wciąż pozwala zawodnikom Dekorglassu i ich kibicom cieszyć się z pierwszego miejsca w tabeli:

 

- Aktualnie jesteśmy na czele tabeli, mamy jeden punkt przewagi nad Jarosławiem. Sezon jest bardzo długi i naszym pierwszym celem jest zaleźć się w pierwszej czwórce, która rozdzieli między sobą medale. Koncentrujemy się na każdym meczu, ale wiemy, że to, co najważniejsze czeka na nas na przełomie kwietnia i maja. Tam chcemy trafić z optymalną formą, tam chcemy zwyciężać – dodaje Piotr Kołaciński.

 

Następny mecz nasi tenisiści zagrają we wtorek 5 grudnia o godz. 18.00 z drużyną Dartom Bogoria.

 

Dekorglass Działdowo - AZS Gdańsk 3:0

Kenta Matsudaira - Geng Zihao 3:0 (11:5; 11:1; 11:8)

Wang Yang - Mikhail Paikov 3:0 (11:3; 11:8; 11:6)

Paweł Fertikowski - Marek Badowski 3:1 (2:11; 11:2; 11:1; 11:5)

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).