Dziś jest Sobota, 26 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Ewelina, Filip, Marianna, Paulina
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Minister gościła w Domu Senior Wigor [FILM]

22-11-2017
Fot. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Bojanowska była gościem Dziennego Domu Senior Wigor w Działdowie (fot. Paulina Golian).

Działdowscy seniorzy z Dziennego Domu Senior Wigor mieli okazję spotkać się z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Bojanowską.

 

Korzystając z okazji podopieczni placówki przedstawili zebranym swój krótki program oraz opowiedzieli o tym, co na co dzień robią w ich ulubionym miejscu w mieście.

 

- Wizyta była ukierunkowana na odwiedzenie Dziennego Domu Senior Wigor. MOPS realizuje politykę senioralną w związku z tym systematycznie przystępujemy do konkursów. Pozyskaliśmy fundusze na uruchomienie Dziennego Domu Senior Wigor, który ma się bardzo dobrze. Mamy 22 seniorów. Realizowane są tam działania wspierające i aktywizujące. W tym roku przystąpiliśmy do dwóch konkursów. Dzięki zaangażowaniu pracowników udało nam się pozyskać dofinansowanie na funkcjonowanie Senior Wigor i Klubu Seniora Senior Plus. Wizyta pani Bojanowskiej pozwalała na odwiedzenie seniorów, przebiegała w miłej atmosferze, seniorzy przedstawili nam małą część swojego programu. Następnie zaprosiliśmy panią minister do Klubu funkcjonującego przy MOPSie, a którego działalność zamierzamy rozszerzyć przez powiększanie jego bazy lokalowej – tłumaczy Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Działdowie Małgorzata Szymańska.

 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Działdowie Małgorzata Szymańska skorzystała z okazji i przedstawiła pani Minister plany na rozbudowę działdowskiego Klubu Seniora, w ramach którego zostanie odnowiony budynek po bibliotece miejskiej. Więcej na ten temat w kolejnych materiałach na Portalu Moje Działdowo.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).