Dziś jest Środa, 25 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Erwina, Jarosław, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Policyjną celę zamienili na areszt

14-11-2017
Fot. Policyjna celę zamienili na areszt. (Fot. KPP)

Policjanci z Działdowa zatrzymali dwóch mieszkańców z gminy Iłowo-Osada poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Działdowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Jeden dokonał kradzieży i krótkotrwałego użycia pojazdu, drugi posiadał narkotyki. Teraz obaj najbliższy czas spędzą za kratkami.

 

Wczoraj (13.11.2017r.) patrol dzielnicowych w jednej z miejscowości na terenie gminy Iłowo-Osada zatrzymał 30-letniego mieszkańca Iłowa, na którego Sąd Rejonowy w Działdowie wydał nakaz zatrzymania.

 

Mieszkaniec gminy Iłowo-Osada został skazany na karę pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży i krótkotrwałego użycia pojazdu. Mężczyzna ukradł samochód, a następnie porzucił go w stanie uszkodzonym. Po wykonaniu niezbędnych czynności policjanci przekazali 30-latka do Aresztu Śledczego w Działdowie, gdzie spędzi najbliższe 13 miesięcy.

 

Natomiast  patrol prewencji na jednej z ulic w Działdowie tuż po godzinie 9.00 zatrzymał innego 33-letniego mieszkańca gminy Iłowo-Osada.  Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Działdowie do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe. Za posiadanie środków odurzających mężczyzna został skazany na karę pozbawienia wolności.

 

Obaj „skazani” wprost z budynku komendy policji trafili do więziennych cel.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).