Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

11 listopada - hucznie i na sportowo [FILM]

13-11-2017
Fot. Święto Niepodległości jest w Działdowie okazją do organizowania imprez sportowych (fot. RW).

Kolejne Święta Niepodległości obchodzone są w Działdowie również na sportowo. Tegorocznym biegom ulicznym towarzyszył pokaz fajerwerków.

 

W dniu 11 listopada odbyły się dwie imprezy sportowe - Turniej Tenisa Stołowego oraz III Działdowskie Biegi Niepodległości. Adepci tenisa stołowego spotkali się w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Działdowie.

 

Ulice miasta stały się z kolei areną zmagań biegaczy, w ramach III Działdowskich Biegów Niepodległości. Medale i puchary wręczali m. in. Burmistrz Miasta Grzegorz Mrowiński i Przewodniczący Rady Miasta Romuald Remiszewski. 99. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę uświetnił pokaz fajerwerków.

 

RW

 

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).