Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Koncert Janusza Iwańskiego na Zaduszki [FILM]

07-11-2017
Fot. Znani już i lubiani przez lidzbarską publiczność muzycy wystąpili z repertuarem dostosowanym do nastroju świąt Wszystkich Świętych (fot. MGOK Lidzbark).

Lidzbarskie Zaduszki Muzyczne – pod takim tytułem w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku odbył się koncert Janusza "Yaniny" Iwańskiego z zespołem.

 

Znani już i lubiani przez lidzbarską publiczność muzycy wystąpili z repertuarem dostosowanym do nastroju świąt Wszystkich Świętych – koncert był wspomnieniem: Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, Tadeusza Nalepy i Marka Jackowskiego.

 

Nastrojowe utwory klasyki polskiego rocka stanowiły doskonałą kompozycję muzycznego namysłu i urody wspomnień z wokalną i gitarową energią grupy.

 

Publiczność tego wieczoru dopisała, a zespół kilkakrotnie bisował.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).