Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT
03-11-2017

Z podwórka na stadion pod dyktando Burkatu

W Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie 30 października br. odbyły się eliminacje powiatowe “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii dziewcząt U-12.

Fot. Z podwórka na stadion pod dyktando Burkatu. (GE)

 

Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły z Narzymia, Koszelew, Działdowa i Burkatu. Pierwszym przeciwnikiem był zespół z Narzymia i po bardzo wyrównanym spotkaniu zwyciężyliśmy 3:2 po dwóch bramkach Martyny Gmurczyk i jednej Agnieszki Gromke.

 

W drugim meczu zagraliśmy przeciwko gospodyniom i był to mecz na remis. Mimo wielu sytuacji z obu stron nikomu nie udało się zdobyć bramki i spotkanie zakończyło się bez bramek i dlatego też decydująca była ostatnia kolejka. W tej pokonaliśmy Koszelewy 8:0 po pięciu bramkach Martyny Gmurczyk i trzech Agnieszki Gromke, co dało nam komfort w oczekiwaniu na wynik ostatniego spotkania. W ostatnim pojedynku turnieju gospodynie pokonały Narzym 3:0, co ostatecznie dało nam pierwsze miejsce i awans do Finału Wojewódzkiego! Ogromne brawa dla dziewcząt!

 

Awans wywalczyliśmy w składzie: Weronika Anbo, Martyna Gmurczyk, Agnieszka Gromke, Alicja Kaczorowska, Wiktoria Bandachowska, Wiktoria Słotwińska, Maja Elke. Trener Grzegorz Efczyński

 

Nadesłał: Grzegorz Efczyński

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).