Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT
03-11-2017

Piłkarki z Burkatu mistrzyniami powiatu

26 października Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Burkacie była gospodarzem Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych rocznik 2005 i młodsze.

Fot. 26 października Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Burkacie była gospodarzem Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych rocznik 2005 i młodsze. (Fot. GE)

 

Nasze zawodniczki nie okazały się zbyt gościnne wygrywając wszystkie spotkania i tym samym zajęły pierwsze miejsce, zdobywając Mistrzostwo Powiatu. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Gródek a na trzeciej pozycji dziewczęta SP Wielki Łęck. Na zakończenie pamiątkowe puchary i dyplomy wręczała dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Burkacie Małgorzata Lorkowska oraz przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Henryk Przybyszewski.

 

Zespół z Burkatu zagrał w składzie: Sandra Markowska, Weronika Anbo, Martyna Gmurczyk, Zuzanna Gmurczyk, Dżesika Gutowska, Agnieszka Gromke, Wiktoria Bandachowska, Wiktoria Słotwińska, Monika Kowalska, Alicja Smyka. Trener Grzegorz Efczyński.

 

Nadesłał: Grzegorz Efczyński

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).