Dziś jest Poniedziałek, 21 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Donata, Jan, Kryspin, Tymoteusz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KULTURA
03-11-2017

Niecodzienne wierszyki dla najmłodszych

Uczniów klasy I, III, “0″ oraz dzieci z Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie odwiedziła Renata Buczyńska z Działdowkiej Kuźni Słowa. Pomysłodawczynią spotkania była Beata Kmiecik, pracownica GCKiB w Płośnicy Filia w Niechłoninie.

Fot. Niecodzienne wierszyki dla najmłodszych. (Fot. ZR)

 

“Wierszyki do oglądania” zachwyciły nie tylko tych najmłodszych, ale i nieco starszych uczniów. Przepiękne fotografie wyświetlane na ekranie zostały wzbogacone fantastycznymi wierszykami-rymowankami autorstwa Renaty Buczyńskiej. Nasz znakomity gość zaprezentował nam swoją twórczość w przemiły sposób, dzieci patrzyły i słuchały z zachwytem. Szkoda tylko, że spotkanie dobiegło końca i na ekranie już nie było widać lamy i innych zdjęć autorstwa Beaty Gołębiewskiej.

 

Dziękujemy za te miłe chwile, za rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz wprowadzanie uczniów w świat książek w tak niecodziennym stylu.

 

Nadesłała: Zenona Rosłon

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).