Dziś jest Czwartek, 24 maja 2018 r. Imieniny obchodzą : Joanna, Maria, Milena, Zuzanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Zatrzymany bez prawa jazdy i z narkotykami

08-09-2017
Fot. Policjanci zatrzymali mieszkańca miasta bez prawa jazdy i z narkotykami (fotografia jest ilustracja artykułu, fot. KWP Olsztyn).

Działdowscy policjanci podczas służby patrolowej na terenie miasta zatrzymali mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie narkotyki. Ponadto mężczyzna mimo braku uprawnień kierował samochodem.

 

Do zatrzymania mieszkańca Działdowa doszło dzisiaj (08.09.2017) w nocy na jednej z ulic w mieście. Patrolujący miasto funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli jadący pojazd marki Honda Civic. Kierowca auta w chwili spostrzeżenia policyjnego radiowozu zaczął zjeżdżać do krawędzi jezdni, a następnie wjechał na krawężnik.

 

Policjanci postanowili sprawdzić, co jest przyczyną jego niekontrolowanej jazdy. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Stan jego trzeźwości nie budził żadnych wątpliwości, jednak podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w jego aucie przy fotelu kierowcy woreczek z zawartością białego proszku. Podejrzewając, że mogą to być narkotyki zabezpieczyli znalezisko, a mężczyznę zatrzymali do wyjaśnienia.

 

Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że w posiadaniu 29-latka była amfetamina. Ponadto w trakcie dalszych czynności z zatrzymanym okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie za nielegalne posiadanie substancji psychoaktywnych, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nie uniknie on również odpowiedzialności za jazdę bez uprawnień.

 

JN

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).