Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA MUNDUROWYCH

Tragiczny wypadek na trasie Uzdowo - Nidzica

04-09-2017

W sobotę o około godz. 8.00 rano, doszło do tragicznego wypadku na trasie Uzdowo - Nidzica. 27 - letnia mieszkanka gm. Działdowo poniosła śmierć.

Fot. 27 - letnia mieszkanka gm. Działdowo zginęła w wypadku drogowym na trasie Uzdowo - Nidzica (fot. KWP Olsztyn).

 

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 27-letnia mieszkanka gminy. Do zdarzenia doszło na odcinku drogi wojewódzkiej nr 538 prowadzącej z Uzdowa do Nidzicy.

 

Ruch w tym miejscu był zablokowany przez około 3 godziny. Na miejscu obecne były służby ratunkowe: strażacy, policja i pogotowie. Wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem prokuratora.

 

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 8.00 rano (2.09.2017r.). Kierująca pojazdem marki Opel Astra z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad autem, w wyniku, czego zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej przez ekipę strażaków kobiecie nie udało przywrócić się czynności życiowych.

 

 

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali oględziny pojazdu. Policja pod nadzorem Prokuratora prowadzi czynności mające na celu ustalić i wyjaśnić wszystkie okoliczności i szczegóły tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

(jn/rj)

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).