Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA MUNDUROWYCH

Mieszkaniec Mławy za prędkość oddał prawko

30-08-2017

Policjanci działdowskiej drogówki podczas kontroli prędkości pojazdów na drogach powiatu, zatrzymali wczoraj uprawnienia kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację, która teraz zostanie skierowana do Starostwa Powiatowego, w celu zatrzymania uprawnień kierowcy na okres 3 miesięcy.

Fot. Mieszkaniec Mławy za prędkość od razu oddał prawko. (Fot. KPP)

 

W poniedziałek (28.08.2017) patrol ruchu drogowego w miejscowości Kisiny dokonywał pomiaru prędkości przemieszczających się pojazdów. Około godz. 20:20 zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki Honda, który przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

 

35-letni mieszkaniec Mławy, według pomiaru prędkości jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 108km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i punktami karnymi oraz zostało zatrzymane mu prawo jazdy. Dokument trafi do miejscowego Starosty, który wyda decyzję uniemożliwiającą 35-latkowi kierowanie pojazdami przez okres najbliższych 3 miesięcy.

 

KPP

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).