Dziś jest Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

III Przegląd Orkiestr Dętych w Płośnicy za nami [FILM]

29-08-2017
Fot. Za nami kolejny – trzeci już Przegląd Orkiestr Dętych w Płośnicy poświęcony pamięci Kapelmistrza Jana Wiśniewskiego (fot. Paulina Golian).

Za nami kolejny – trzeci już Przegląd Orkiestr Dętych w Płośnicy poświęcony pamięci Kapelmistrza Jana Wiśniewskiego.

 

Uroczystość rozpoczęła się przemarszem do obelisku Kapelmistrza Jana Wiśniewskiego gdzie złożono kwiaty, a wszystkie przybyłe orkiestry zagrały krótki wspólny koncert. Kapelmistrz prowadził orkiestrę w Płośnicy przez wiele lat z wieloma sukcesami na przeglądach krajowych i zagranicznych.

 

Po wspólnym koncercie wszyscy przemaszerowali na boisko sportowe przy Szkole Podstawowej gdzie rozpoczęły się występy orkiestr. Trwały kilka godzin a obserwowało je kilkuset mieszkańców Płośnicy oraz przybyłych gości.

 

Wójt Krzysztof Groblewski podkreśla, że Przegląd Orkiestr Dętych w Płośnicy poświęcony pamięci Kapelmistrza Jana Wiśniewskiego ma na celu podtrzymywanie wieloletniej tradycji związanej z działalnością płośnickiej orkiestry.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).