Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Jednogłośne absolutorium dla wójta [FILM]

22-08-2017
Fot. Wójt gm. Płośnica Krzysztof Groblewski otrzymał jednogłośne absolutorium (fot. archiwum MD).

Podczas ostatniej Sesji Rady Gminy Płośnica wójt Krzysztof Groblewski otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2016.

Warto dodać, że gminni radni owego absolutorium udzielili jednogłośnie.

 

- W związku z tym serdecznie dziękuję wszystkim radnym za ten głos ale i za te pracę, którą wkładali przez cały rok w osiągnięcie takiego wyniku finansowego. To nie tylko zasługa wójta, ale również pracowników i sołtysów. Dziękuję im serdecznie za to, że wspierali mnie w tym trudnym czasie bo budżet był mocno napięty i realizacja tego zadania wymagała wielkiego poświęcenia nie tylko skarbnika i wójta ale i wszystkich pozostałych mieszkańców Gminy Płośnica – mówi wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski.

 

Budżet gminy z 2016 r. zamknął się nadwyżką w wysokości niemal 995 tysięcy złotych a zadłużenie wyniosło niecałe 10 procent.

 

Przypominamy, że Gmina Płośnica została wyróżniona przez Marszałka woj. Warmińsko-Mazurskiego nagrodą „Złotego Runa” oraz zajęła II miejsce w kategorii gmin wiejskich w wydatkach majątkowych na 1 mieszkańca.

 

MO

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).