Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

18-latek wyprzedzał i uderzył w drzewo

07-08-2017
Fot. 18-letni kierowca VW uderzył w drzewo (fot. KWP Olsztyn).

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w gminie Rybno. 18-letni kierowca VW uderzył w drzewo. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.30 w gminie Rybno. Jadący drogą kierowca pojazdu marki Kia Ceed wyprzedzał jadącego przed nim rowerzystę. Kierujący w sposób prawidłowy zasygnalizował wcześniej, że będzie podejmował manewr wyprzedzania. Gdy był już w trakcie wykonywania manewru zauważył w lusterku, że jadący za nim osobowy vw również zaczął wyprzedzać rowerzystę i nagle uderzył w drzewo. Kierującego VW 18-latka karetka pogotowia zabrała do szpitala. Policjanci ustalają, jakie były okoliczności zdarzenia.

 

Po raz kolejny, policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę. Kierujący pamiętajcie o zasadach ograniczonego zaufania, zachowania szczególnej ostrożności, zwłaszcza, gdy innymi uczestnikami ruchu są osoby niechronione tj. rowerzyści, piesi.

 

jn/in

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).