Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. Imieniny obchodzą : Długosław, Efrem, Marek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Tragedia na boisku w Księżym Dworze

28-07-2017
Fot. Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśnia śmierć dwóch mężczyzn, znalezionych w Księżym Dworze (zdjęcie jest ilustracją do artykułu, fot. RW).

W piątkowy ranek, na boisku szkolnym, znaleziono dwóch nieprzytomnych mężczyzn. Pierwszy zmarł na miejscu, drugi tuż po przewiezieniu do szpitala.

 

Dzisiaj (28 lipca br.) około godziny 6.30 oficer dyżurny działdowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na terenie boiska w Księżym Dworze leżą dwaj mężczyźni. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol i wezwano służby ratunkowe. Przybyli na miejsce policjanci zastali dwóch nieprzytomnych mężczyzn, w stosunku do których podjęli czynności reanimacyjne, które prowadzili do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

 

Mimo podjętej akcji reanimacyjnej, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon jednego z mężczyzn. Drugi, 29-letni mężczyzna znajdował się w stanie ciężkiego zagrożenia życia. Został przewieziony w trakcie reanimacji do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Tu, pomimo dalszych prób ratowania życia, po 9 minutach od przywiezienia pacjenta, lekarz stwierdził jego zgon.

 

O zdarzeniu poinformowano Prokuratora Rejonowego w Działdowie. Policja pod jego nadzorem wyjaśnia okoliczności śmierci 23 i 29-latka.

 

Zaplanowana jest sekcja zwłok, w celu ustalenia przyczyny zgonu obu mieszkańców gminy Działdowo.

 

KPP/SP ZOZ

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).