Dziś jest Czwartek, 26 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą : Klaudiusz, Marcelina, Maria, Marzena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Mistrzostwa Gminy Działdowo w Piłce Nożnej

08-07-2017
Fot. Na boisku w Pożarach rozstrzygnięto finał Mistrzostw Gminy Działdowo w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Działdowo (fot. gminadzialdowo.pl).

W dniu 2 lipca 2017 roku na boisku w Pożarach odbył się finał Mistrzostw Gminy Działdowo w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Działdowo.

 

W wyniku wcześniej przeprowadzonych eliminacji w Kisinach i Uzdowie do finału zakwalifikowały się 4 drużyny. Miejsce pierwsze z ubiegłego roku obroniła drużyna z Pożar, drugie zajęła drużyna z Burkatu, trzecie z Uzdowa, czwarte miejsce zajęła drużyna Petrykóz.

 

Pamiątkowe puchary i piłki dla wszystkich drużyn oraz medale za I, II, III miejsce wręczyli: Przewodniczący Rady Gminy Pan Mirosław Zieliński i Radna z Burkatu Pani Krystyna Wasiak, Radny z Uzdowa Pan Piotr Stańczak. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział i sportową rywalizację. Turniej zorganizował GOKiS.

 

Magdalena Skała

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).